20 let na českém trhu

Balení a kompletace - fajn práce se super benefity

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro společnost působící v oblasti kontraktní logistiky, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na balení a kompletaci výrobků. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Práce je jednoduchá a nenáročná, nevyžadujeme žádnou praxi či speciální vrzdělání - Vaším úkolem bude kontrolovat výrobky, kompletovat je a následně balit. Nabízíme různorodou práci ve dvousměnném provozu, zajímavou mzdu, mnoho benefitů i týden dovolené navíc! Nástup je možný ihned.

Místo výkonu práce: Jirny, okres Praha-Východ (bez problémů se k nám dostanete z Černého Mostu za 20 minut)
- zajímavé mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- dvousměnný provoz bez víkendů (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
- stravenky ve výši 100 Kč od 1. dne
- 7,5 hodinové směny
- ovoce na pracovišti zdarma
- levné a dostupné stravování
- multisport kartu
- SIMkartu zdarma (neomezený tarif, 1,5gb dat)
- plně hrazenou pojistku "na blbost"
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- ochotu práce na 2 směny (6:00-14:00; 14:00-22:00)
- věk 18+
- nutnost alespoň základního ovládání PC
Mám zájem o Balení a kompletace - fajn práce se super benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Praha 4
Telefon:
731 198 780