20 let na českém trhu

I bez praxe -stabilní práce ve výrobě, mnoho benefitů

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, společnost se specializací na výrobu ocelových lisovaných výrobků pro automobilový průmysl, hledáme schopné a spolehlivé pracovníky do výroby. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou měsíční mzdu i další příplatky a bonusy. Místo výkonu práce je průmyslová zóna Triangle Žatec. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- jednoduchá obsluha poloautomatických strojů
- příležitost ve známé zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje
- měsíční mzdu až 24.000 Kč/měsíc
- příplatky dle zákoníku práce
- nadstandardní příplatek za přesčas 50%
- pravidelný výplatní termín
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- jistotu stabilního příjmu
- pracovní příležitost i pro kandidáty bez praxe, či vzdělání
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a pracovitost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (8 hodinové směny dle výrobního kalendáře)
- dobrý zdravotní stav
- čistý trestní rejstřík
Mám zájem o I bez praxe -stabilní práce ve výrobě, mnoho benefitů

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Louny
Telefon:
775 587 004