20 let na českém trhu

Zajímavé pozice ve výrobě - motivující mzda, benefity

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou mezinárodní společnost, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme spolehlivé pracovníky na různé výrobní pozice: montér, operátor CNC strojů, elektromontér. Nástup možný dle dohody. Možnost zvýhodněného ubytování za 3500 Kč/měsíc.

Náplň práce:
• montáž, modernizace a servis eskalátorů a travelátorů (pohyblivé chodníky)
• provádění montážních a ověřovacích zkoušek u nových a rekonstruovaných zařízení
• nastavování eskalátorů a travelátorů
• čtení výrobní dokumentace (výkres, postup, návodka)

pozice operátor CNC:
• tvorba programů podle výrobní dokumentace
• řezání, lisování, děrování, prostřihování
• příprava nářadí a nástrojů, seřizování stroje, přípravků a dorazů
• kontrola výrobků, provádění měření provádění korekce rozměrů

• mzdu až 22 000 Kč/měsíc, příplatky (montér)
• mzdu až 23 000 Kč/měsíc, příplatky (elektromontér)
• mzdu až 30 000 Kč/měsíc vč. příplatků (operátor CNC)
pro všechny pozice:
• příspěvek na stravování od zaměstnavatele
• 5 týdnů dovolené
• nadstandardní příplatky
• bonus za docházku 500 Kč
• pracovní oděvy a pomůcky
• možnost zaměstnání přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti
• stabilní zázemí mezinárodní společnosti (Břeclav)
• odborné zaškolení, firemní kurzy
• možnost zvýhodněného ubytování za 3500 Kč/měsíc
• práci v jednosměnném provozu, směny od 6:00 do 14:00 od po do pá (elektromontéři)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
u všech pozic:
• vyučen v oboru – strojařský, technický, případně osvědčení o profesní kvalifikaci či praxe v oboru
• znalost čtení výkresové dokumentace
• ochotu práce ve dvousměnném provozu (u pozice montér)

navíc u pozice elektromontér:
• vyhláška 50/78 Sb., §6 / u absolventů §5 "
• orientace v technické dokumentaci a normách elektrotechnických a elektronických zapojení, rozvodů a zařízení

navíc u pozice operátor CNC:
• ochotu práce ve třísměnném provozu či na 12 h směny
Mám zájem o Zajímavé pozice ve výrobě - motivující mzda, benefity

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503