20 let na českém trhu

Testování a oprava drobné elektroniky - bez praxe

Místo práce:
Pohořelice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem o stabilní práci v klidném a čistém prostředí? Chcete si rozšířit obzory v oblasti elektro? Přejete si být součástí silné mezinárodní společnosti s jistotou stabilního výdělku? Neradi pracujete na nočních směnách o víkendu a ve svátky? Jestliže je Vaše odpověď 4× ANO, máme pro Vás skvělou pracovní nabídku.

Pro globálního poskytovatele poprodejního servisu elektronických zařízení, který v ČR působí již od roku 2006 a stále rozšiřuje své působení, hledáme šikovné zaměstnance na pracoviště v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna - JIH)

Náplň práce:
- vizuální kontrola elektroniky (set top boxy, ovladače, nabíječky)
- čištění a kosmetické opravy přístrojů
- testování funkčnosti
- balení vytříděných a opravených výrobků
- práce na PC
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5000 Kč
- příplatek za dvousměnný provoz
- stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- pravidelný výplatní termín
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní směna 6:00-14:15; odpolední směna 14:15-22:30)
- nástup ihned
Mám zájem o Testování a oprava drobné elektroniky - bez praxe

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782