20 let na českém trhu

Fajn práce pro každého -benefity navíc, volné víkendy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významného poskytovatele servisu spotřební elektroniky hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora kontroly a jednoduchých oprav elektronických přístrojů. Pracoviště se nachází v POHOŘELICÍCH u Brna (průmyslová zóna - JIH). Práce je organizována do příjemného 2-SMĚNNÉHO PROVOZU s docházkou od pondělí do pátku. Není potřeba ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ VZDĚLÁNÍ ANI PRAXE v elektro-sféře, v den nástupu je připraveno zaškolení.

Vaší náplní práce bude:
- jednoduché testování elektropřístrojů
- čištění elektroniky a jejich součástek
- výměna vadných dílů
- kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Pokud Vás tato nabídka oslovila, budeme se těšit na další kontakt s Vámi. Rádi Vás uvidíme na osobní schůzce, sdělíme více doplňujících informací a nabídneme Vám možnost prohlédnout si místo výkonu práce před případným nástupem.
- motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5000 Kč
- příplatek za dvousměnný provoz
- stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- přátelské prostředí a kolektiv
- osobní přístup k zaměstnancům
- místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu 6:00-14:15 a 14:15-22:30 (možnost drobného přizpůsobení pracovní doby k dopravním spojům)
Mám zájem o Fajn práce pro každého -benefity navíc, volné víkendy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782