20 let na českém trhu

Vedoucí malého týmu -není třeba praxe- fajn benefity

Místo práce:
Stochov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se logistikou, se sídlem ve Stochově, hledáme nového kolegu/kolegyni, na pozici vedoucího týmu pracovníků na výrobní lince. Pracuje se na dvě směny, ranní 5:45-14:00 a odpolední 14:00-22:15, a náplní práce je organizační zajištění chodu linky, tedy personálně, materiálově, kvalitativně a kvantitativně. Práce v programu SAP. Práce je vhodná pro osoby i bez praxe, rádi Vás důkladně zaučíme.
- Svozová doprava z Kladna a Rakovníka zdarma
- 13. plat
- Dotované stravování v kantýně ( vaří Kluci v akci)
- 5 týdnů dovolené
- Firemní večírky
- Další zajímavé benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Čistý trestní rejstřík
- Schopnost vedení týmu zaměstnanců
Mám zájem o Vedoucí malého týmu -není třeba praxe- fajn benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
778 528 977