20 let na českém trhu

Operátor/ka skladu s autodíly - až 25.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte nenáročnou a jednoduchou práci, která Vám umožní ovlivnit výši Vašeho měsíčního příjmu v závislosti na Vašem výkonu? Pak pro našeho významného klienta, zabývajícího se podporou automobilového průmyslu v podobě skladování autodílů, zajišťováním podpory pro autoservisy a dodáváním náhradních dílů, hledáme právě Vás. Jedná se o společnost s dlouhodobým a stabilním postavením na českém trhu, která potřebuje schopné pracovníky na rozšíření týmu. Hlavní náplň práce tvoří převážně manipulace se zbožím, vyhledávání příslušného zboží a související skladové práce, případně také obsluha VZV. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Místo výkonu práce - Praha 5 - Stodůlky. Nástup možný ihned.
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzdu 20.000 Kč
- výkonnostní odměny až 5.000 Kč za měsíc
- příplatky dle zákoníku práce
- 4 týdny dovolené
- stravenky ve výši 80,- Kč ihned od nástupu
- poskytnutí pracovních pomůcek
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a pracovitost
- čistý trestní rejstřík
- ochotu práce na 3 směny (6:00-14:30, 14:30-23:00, 22:30-7:00)
Mám zájem o Operátor/ka skladu s autodíly - až 25.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Florenc
Telefon:
739 249 900