20 let na českém trhu

Balení a příprava zboží - dovolená navíc + bonusy

Místo práce:
Děčín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Jílovém u Děčína, hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance do výroby. Nabízíme Vám zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup je možný ihned. Vaší náplní práce bude manipulace s výrobky, příprava palet k expedici a balení. Zkušenosti nejsou nutné, vše Vás rádi naučíme. Tato pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže.
- mzdové ohodnocení od 18.000 Kč
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené/rok
- příplatky dle zákoníku práce
- půlroční a roční odměňování
- dotované závodní stravování
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- základní vzdělání
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- samostatnost a spolehlivost
- ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!
Mám zájem o Balení a příprava zboží - dovolená navíc + bonusy

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jílové u Děčína
Telefon:
730 840 482