20 let na českém trhu

Pomocník při přestavbě - 120 Kč/hod - nástup IHNED

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro přestavbu obchodního centra v Olomouci hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pomocné práce. Brigáda probíhá do prvního týdne v březnu. Pracuje se od pondělí do pátku na denní směně, od 8 - 17 hod. Úkolem je zajišťovat úklid během přestavby, vybalovat zboží a umisťovat ho na prodejní plochu. Svou povahou je brigáda vhodnější pro muže. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení – 120 Kč/hod.
- Nadstandardní mzdu – 120 Kč/hod
- Pravidelnou brigádu s možností dlouhodobé spolupráce
- Mladý kolektiv
- Pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Spolehlivost a pracovitost
- Věk nad 18 let
Mám zájem o Pomocník při přestavbě - 120 Kč/hod - nástup IHNED

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
778 760 979