20 let na českém trhu

Asistentka prodeje v obuvi - až 102 Kč/h - odpolední

Místo práce:
Teplice
Platové ohodnocení:
92 - 102 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, prodejnu obuvi v Teplicích, hledáme vhodné kandidátky na pracovní pozici "asistentka prodeje". Brigáda je vhodná pro studentky, ženy na MD, ale také pro všechny ostatní, kteří hledají dlouhodobou brigádu. Podmínkou je docházení na směny nejméně 3x týdně, nejlépe na odpolední a víkendové směny. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- práce na prodejně
- komunikace se zákazníky
- poradenství
- udržování prodejny v čistotě
- doplňování zboží (může být fyzicky náročnější)
- mzdové ohodnocení až 102 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- docházení nejméně 3x týdně
Mám zájem o Asistentka prodeje v obuvi - až 102 Kč/h - odpolední

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Ústí nad Labem
Telefon:
777 587 007