20 let na českém trhu

Pohodová práce ve výrobě pro muže i ženy

Místo práce:
Letovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, výrobce technických plastových dílů pro automobilový průmysl, lékařství, TV & audio, kancelářské aplikace a do domácností, hledáme šikovné uchazeče na pozici operátora výroby nebo manipulanta lisovny. Tato práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Předchozí praxe není nutná.

Náplň práce operátora výroby:
- příprava dílů před lakováním
- obsluha lisu
- skládání a balení hotových dílů
- vizuální kontrola, jednoduché opracování výrobků

Náplň práce manipulanta lisovny:
- chystání a navážení materiálu k lisům
- odvážení hotových výlisků
- evidence výrobků pomocí čtečky čárových kódů
- fyzická inventura materiálu a výlisků
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- na základě oboustranné spokojenosti je zde vysoká možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnavatele
- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční a čtvrtletní bonusy
- nadstandardní příplatek za práci přesčas
- 22 dní dovolené/rok
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- možnost napracování hodin
- místo výkonu práce: Letovice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pečlivost
- docházku na 3-směnný provoz nebo nepřetržitý 12h provoz
- nástup ihned
Kontaktní formulář
Mám zájem o Pohodová práce ve výrobě pro muže i ženy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782