20 let na českém trhu

Pohodová práce pro muže i ženy - práce přímo v Kolíně

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o nenáročnou práci přímo v Kolíně (v blízkosti vlakového nádraží). Aktuálně máme volné různé pozice, vhodné pro muže i pro ženy.

K dispozici jsou následující pozice:
- obsluha polygrafického stroje
- balení
- pomocné práce ve výrobě zahrnující činnosti etiketování, stohování, vylupování , apod.
- možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr
- mzda až 20 tisíc/měsíčně (mzda zahrnuje fixní částku 19 tisíc Kč, dále příplatky za směnnost, benefity apod.)
- práce je v nepřetržitém provozu
- místo výkonu práce je nedaleko vlakovému nádraží v Kolíně
- firemní pracovní oděv a pomůcky
- stravování v závodní jídelně

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a manuální zručnost
- čistý rejstřík trestů
Mám zájem o Pohodová práce pro muže i ženy - práce přímo v Kolíně

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003