20 let na českém trhu

Elektrikář ve výrobě - mzda až 28.500 Kč/měsíc

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
24 000 - 28 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme pracovníky, kteří chtějí stabilní práci ve výrobě v zavedené mezinárodní společnosti.
Při snaze a šikovnosti je zde reálná možnost profesního růstu.

Nabízíme výborné mzdové ohodnocení, dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na stravné a další benefity. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- čtení výkresové dokumentace
- propojování rozvaděčů, elektronických komponentů
- mzdu po zaškolení až 28.500 Kč - nástupní mzda min. 24.000 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- stravenky
- nadstandardní příplatky
- příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
- příplatky za směnnost
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU, SŠ (strojní nebo elektro zaměření výhodou)
- manuální zručnost, spolehlivost
- práce je vhodná i pro absolventy - možnost kompletního zaškolení
- minimální platná vyhláška 50 - §6, možnost navýšení kvalifikace

Kontaktní formulář
Mám zájem o Elektrikář ve výrobě - mzda až 28.500 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003