20 let na českém trhu

Stabilní práce přímo v Praze - super mzda i benefity

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou mezinárodní společnost, působící v gumárenském průmyslu, hledáme do provozu PŘÍMO V PRAZE fyzicky zdatné pracovníky do výroby. Práce probíhá v 3směnném provozu a VÍKENDY máte VOLNÉ!! Všichni pracovníci projdou důkladným zaškolením. Pracovat je možné jak samostatně, tak i v malých týmech. Práce nabízí celou řadu bonusů a prémií - náborový příspěvek, dotované stravování, týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, pro zájemce je též možné zajistit ubytování. Obsazované pozice jsou svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Náplň práce:
- obsluha strojů na výrobu polotovarů
- kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- stabilní zaměstnání s řadou bonusů a prémií
- důkladné zaškolení přímo v provozu
- náborový příspěvek 5.000 Kč
- 13. a 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování přímo v areálu
- příspěvek na dopravu 500 Kč pro všechny
- možnost získání příspěvku na ubytování
- pravidelnou výplatu mzdy
- práci na hlavní pracovní poměr
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk min. 18 let
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost a ochotu práce na směny
Mám zájem o Stabilní práce přímo v Praze - super mzda i benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
739 249 913