20 let na českém trhu

Snadná práce ve skladu - Prostějov - volné víkendy

Místo práce:
Prostějov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, společnost působící v potravinářství, se sídlem v Prostějově, hledáme ženy i muže na pozici Pomocný pracovník/pracovnice ve skladu. Jednoduchá práce ve skladu nabízí motivující finanční ohodnocení práce, která je organizována ve 2-směnném režimu. Střídají se ranní 6:00-14:00 a odpolední směny 14:00-22:00, vždy pondělí-pátek - VÍKENDY VOLNÉ!! Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- balení zboží
- manipulace s ručně vedeným paletovým vozíkem
- kontrola
- skenování
- mzda až 13.700 Kč/měsíc
- zákonné příplatky i dovolená
- pracovní dobu od pondělí do pátku s volnými víkendy
- práci v příjemném kolektivu stabilní společnosti
- pozici vhodnou i pro nekvalifikované uchazeče – ve všem Vás rádi zaškolíme
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- platný potravinářský průkaz
- spolehlivost
Mám zájem o Snadná práce ve skladu - Prostějov - volné víkendy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
739 249 911