20 let na českém trhu

Jednoduché čištění spotřební elektroniky až 24.000 Kč

Místo práce:
Cheb
Platové ohodnocení:
20 000 - 23 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta hledáme pracovité a zručné lidi na pozici operátorka výroby. Jedná se o jednoduchou práci na hlavní pracovní poměr, s velmi zajímavým finančním ohodnocením i příplatky. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy. Práce vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:
- testování elektropřístrojů
- čištění elektroniky a jejich součástek
- výměna vadných dílů
- kompletace a balení přístrojů po jejich opravě
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- vysoké finanční ohodnocení až 23.000 Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- kariérní růst
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- manuální zručnost
- čistý rejstřík trestů
Mám zájem o Jednoduché čištění spotřební elektroniky až 24.000 Kč

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Cheb
Telefon:
778 730 861