20 let na českém trhu

Skladník s VZV, benefity a nadstandardní příplatky

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr na pozici skladníka, a to přímo do kmenového stavu společnosti. Místo výkonu práce je jak v Brně-Modřicích, tak i v externím skladu Brno-Slatina.

Náplň práce:
- vykládka a nakládka kamionů
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- práce ve skladovém systému a práce se čtečkou
- vychystávání zboží pro zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními
- Zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky
- Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné stravování, příspěvky na MHD a další)
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr PŘÍMO V KMENOVÉM STAVU SPOLEČNOSTI na dobu neurčitou
- Bezpečné pracoviště a dodržování nadstandardních bezpečnostních předpisů
- Práci na plný (40 h/týdně) nebo zkrácený úvazek (30 h/týdně)
- Práci v přátelském kolektivu a příjemném zázemí
- Možnosti pracovat ve stabilní společnosti s jistotou pravidelného vyplácení mezd
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- nástup možný ihned
- zkušenosti s prací ve skladu a s vysokozdvižným vozíkem
- samostatnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost
Mám zájem o Skladník s VZV, benefity a nadstandardní příplatky

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
775 587 017