20 let na českém trhu

Jednoduchá práce ve výrobě - až 26.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Pelhřimov
Platové ohodnocení:
22 000 - 26 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, působícího v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby. Nabízíme práci v automatizovaném výrobním prostředí. Jste bez praxe? Nevadí, rádi Vás zaučíme! Nástup je možný ihned! Z Jihlavy a Pelhřimova Vám navíc nabízíme svozovou dopravu a to zcela zdarma!

Náplň práce:
- Obsluha automatizované výrobní linky
- Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky
- Vizuální kontrola

Místo výkonu práce: Humpolec

- Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs.
- Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci
- Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů
- Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč
- Příplatek za odpolední směnu
- Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby
- Příspěvek na stravování
- Dovolenou až 6 týdnů
- Další navýšení mzdy od 1.6.2018
- Svozovou dopravu zcela ZDARMA z Jihlavy a Pelhřimova
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden)
- Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost

V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zašlete SMS na níže uvedené tel. číslo - zavoláme Vám zpět.
Kontaktní formulář
Mám zájem o Jednoduchá práce ve výrobě - až 26.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Havlíčkův Brod
Telefon:
739 249 904