20 let na českém trhu

Snadná brigáda ve skladu - docházka dle domluvy

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
100 - 110 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte jednoduchou brigádu s dobrou dopravní dostupností? Chcete si docházku plánovat podle vlastních potřeb? V tom případě se nám určitě ozvěte, hledáme výpomoc do skladu pro zásilkový obchod s oblečením a domácími potřebami!

Dochází se od pondělí do pátku na ranní (6:00 - 14:15) a odpolední směnu (13:45 - 22:00), čas směny lze případně lehce upravit. Směny se po týdnu střídají. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně, min. 2x - 3x týdně a dlouhodobě. Brigáda je svou povahou vhodná spíše pro ženy.

Místo výkonu práce: Pardubice - Černá za Bory

Náplň práce:
- kompletace objednávek
- zaskladňování zboží
- práce se skenerem a notebookem
- mzdu až 110 Kč/hod
- možnost domluvy konkrétních dnů docházky
- možnost parkování přímo v areálu společnosti
- skvělou dostupnost MHD
- pravidelnou a dlouhodobou brigádu
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pravidelnou docházku
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- znalost základní práce s PC
Kontaktní formulář
Mám zájem o Snadná brigáda ve skladu - docházka dle domluvy

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011