20 let na českém trhu

Team leader ve skladu - až 30 000 Kč, jedna směna

Místo práce:
Nový Jičín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Láká Vás fajn práce ve skladu a máte zkušenost s vedením týmu? Chcete si vydělat až 30 000 Kč? Pracovat jen na jednu směnu, mít volné víkendy a mnoho zajímavých benefitů, jako jsou např. další měsíční bonusy, 13. plat nebo 5 týdnů dovolené? Pak nás neváhejte kontaktovat! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost).

Náplň práce:
- vedení týmu 13 skladníků
- příjem zboží na sklad a ze skladu
- obsluha VZV (Retrak, Atlet), práce se čtečkou, tisk dokumentů

Místo výkonu práce: Nový Jičín
- zajímavé mzdové ohodnocení až 30 000 Kč
- práci pouze na ranní směnu
- volné víkendy
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- 13. plat
- příspěvky na sportovní aktivity a relaxaci
- zázemí nadnárodní firmy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxe s řízením VZV (Retrak)
- zkušenost s vedením lidí
Mám zájem o Team leader ve skladu - až 30 000 Kč, jedna směna

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279