20 let na českém trhu

Sales Area Manager - zemědělská technika

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního výrobce zemědělských strojů a techniky hledáme zkušeného Sales Area Managera, který kompletně zastřeší obchodní aktivity pro Českou republiku.

Hlavní náplň práce:
- budete odpovídat za prodejní výsledky stávajících a nových zákazníků
- budete řídit a odpovídat za síť dealerů, za jejich obchodní plány a cíle
- budovat a rozvíjet síť dealerů v rámci České republiky
- aktivně se účastnit veletrhů zemědělských strojů
- monitorovat a získávat informace z terénu (návštěva koncových zákazníků, prodejců), marketingové aktivity konkurence
- zázemí silné, prosperující nadnárodní společnosti patřící k lídrům v dané oblasti
- motivační mzdové ohodnocení
- samostatnou a zodpovědnou práci
- firemní automobil, notebook, telefon
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- minimálně středoškolské vzdělání, v zemědělském oboru výhodou
- minimálně 3-5 let zkušeností s B2B prodejem
- znalosti v oblasti zemědělských strojů
- anglický jazyk středně pokročilá úroveň (komunikace s vedením)
- pro-zákaznický přístup, samostatnost a vytrvalost
- výborné prezentační a komunikační schopnosti
- ochotu cestovat
- řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič
Kontaktní formulář
Mám zájem o Sales Area Manager - zemědělská technika

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531