20 let na českém trhu

Řidič sk.C, ranní směna, až 35.000 Kč popř. i více

Místo práce:
Veselí nad Moravou
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete získat fajn práci jen na jednu směnu s platem až 35.000 Kč popř. i více a dalšími zajímavými benefity? Láká Vás jezdit pro významnou prodejnu stavebnin a máte řidičský průkaz sk. C? Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyzická náročnost). Nástup je možný ihned nebo dle dohody!

náplň práce:
- rozvoz zboží zákazníkům
- příjem a výdej materiálu
- zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe až 35.000 Kč popř. i více
- práci v jednosměnném provozu (v rozmezí 7-17 h dle dohody)
- týden dovolené navíc
- stravenky 100 Kč
- odměny za práci v sobotu, přesčasy
- příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- příspěvek na penzijní pojištění
- slevu na firemní výrobky a zboží
- Cafeterie benefitů
- mimořádné firemní odměny
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- řidičský průkaz sk. C
- profesní průkaz
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat 1x za 14 dní v sobotu (směna od 8 do 12 h)
Mám zájem o Řidič sk.C, ranní směna, až 35.000 Kč popř. i více

Kontaktní osoba:
Petra Pospíšilová
Telefon:
739 249 904