20 let na českém trhu

Zajímavá práce ve skladu (VZV) - až 40 000 Kč/m

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci, která vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro vás! Jedná se o mezinárodní společnost, zaměřenou na komplexní poskytování logistických služeb v oboru rychlého občerstvení. Pokud nemáte platné osvědčení na VZV. nevadí - důležitá je pro nás zkušenost s řízením VZV.

Náplň práce

- práce ve skladu s vysokozdvižným vozíkem.
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení (fix + příplatky ) až 40 000 Kč
- kvartální odměny
- 25 dní dovolené
- stravné 100 Kč denně
- cafeterie měsíčně 500 Kč
- odměny za pracovní výročí
- firemní akce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost s vysokozdvižným vozíkem
- ochota pracovat v třísměnném provozu
- odolnost vůči chladu (práce ve 3 teplotních zónách – suchý, chlazený a mražený)
- zdravotní způsobilost k manuální práci
Kontaktní formulář
Mám zájem o Zajímavá práce ve skladu (VZV) - až 40 000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Adéla Chmelová
Telefon:
775 587 003