20 let na českém trhu

Servisní technik se znalostí autoelektro– i bez praxe

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Do naší společnosti ITTEC, s.r.o. hledáme posilu do týmu na pozici servisní technik. Na trhu se pohybujeme více než 20 let a specializujeme se na prodej strojů a zařízení pro údržbu trávníkových ploch. Na tuto pozici nevyžadujeme žádnou praxi, je nutný pouze řidičský průkaz B a znalost autoelektriky, vše ostatní Tě rádi naučíme. Pokud Tě baví servis, oprava a diagnostika různých elektro zařízení a chceš pracovat ve stabilní společnosti, zašli nám svůj životopis.

Místo výkonu práce: Modletice 102, Říčany u Prahy

Náplň práce:
- servis elektrovozíků pro provoz na komunikacích, golfových autíček, travních sekaček, traktorů apod.
- mechanické opravy, výměny dílů
- diagnostika závad
- oprava elektroinstalací u strojů
- občasné výjezdy k zákazníkům a doprava strojů v ČR
- kvalitní zaškolení
- možnost práce pro absolventy (automechanik, opravář strojů, apod.) bez praxe
- stravenkový paušál
- Multisport kartu
- 5 týdnů dovolené
- přátelský kolektiv
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- řidičský průkaz sk. B
- znalost autoelektriky
- zodpovědnost, spolehlivost
Mám zájem o Servisní technik se znalostí autoelektro– i bez praxe

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159