20 let na českém trhu

Různorodé pozice ve výrobě, až 35.000 Kč/m

Místo práce:
Chodov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat ve stabilní výrobní firmě, kde Vás čeká mzda až 35.000 Kč a spousta skvělých benefitů, jako např. příspěvek na dopravu a stravné či roční odměna? Přidejte se tedy do fajn týmu, hledáme šikovné pracovníky/ce na různé pozice (skladník, operátor výroby..) Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy, nástup možný ihned.

Náplň práce (dle pozice):
- balení zakázek, příjem a výdej zboží
- montážní práce
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- kontrola kvality hotových výrobků

Místo výkonu práce: Chodov (okres Sokolov), nebo v případě Vašeho zájmu i Ostrov
- Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a šikovnosti - až 35.000 Kč/m
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravné
- 5 týdnů dovolené
- Roční odměna
- Možnost dobrovolných přesčasů
- Kafetérie
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- Závodní jídelna
- Wifi v areálu firmy
- Práce ve stabilní a fajn firmě
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8h směny, ranní, odpolední, noční 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) či nepřetržitém provozu (12h směny) dle vybrané pozice
- Manuální zručnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Různorodé pozice ve výrobě, až 35.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Adéla Chmelová
Telefon:
775 587 003