20 let na českém trhu

Fajn práce pro každého - různé směny na výběr

Místo práce:
Prostějov
Platové ohodnocení:
23 500 - 28 000 Kč
Typ úvazku:
Zkrácený úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte jednoduchou a nenáročnou práci, na ranní, odpolední a noční směny? Máte rádi práci, kdy je za Vámi vidět výsledek? Pro výrobní společnost hledáme vhodné pracovníky do výroby automobilových komponentů a to na ranní (6 - 14 hodin), odpolední (14 - 22 hodin) a noční směny (22 - 6 hodin) - navíc nemusíte chodit každý den v týdnu, ale minimálně 3 směny od pondělí do pátku dle Vašeho volného času. Práce je svou povahou vhodná pro maminky malých dětí nebo i aktivní důchodce. Nabízíme zajímavou mzdu složenou ze základu a bonusů. Místo pracoviště: Prostějov. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- pomocné práce ve výrobě
- obsluha strojů a zařízení
- kontrola kvality výrobků
- velmi zajímavé mzdové ohodnocení až 174 Kč/h: 140 Kč/h + až 20 Kč/h odměna + příplatky za směnnost
- docházkový bonus
- zajímavé pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- podporu ze strany školitele
- pravidelný výplatní termín s možností záloh
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost, spolehlivost, pečlivost
- manuální zručnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce pro každého - různé směny na výběr

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
777 587 004