20 let na českém trhu

Koordinátor skladu až 33 000 Kč, bez praxe

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás práce s lidmi a chcete získat stabilní zaměstnání, výdělek až 33.000 Kč + mnoho dalších benefitů, jako je např. 13. plat či pravidelná valorizace mezd? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné koordinátory do skladu i bez praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- koordinace činností ve skladu
- komunikace s příjemci/odesilateli zásilek a nadřízenými, kolegy
- práce s manipulační technikou
- pravidelné provádění inventur

Místo výkonu práce: Jažlovice (část obce Říčany)
- zajímavé mzdové ohodnocení až 33 000 Kč dle praxe a šikovnosti
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- pravidelnou roční valorizaci mezd
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování 120 Kč
- kafeterii
- vzdělávací kurzy a školení
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- zvýhodněné nabídky a programy našich smluvních partnerů (MAKRO karta, Multisportka)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení (nejlépe technického směru)
- základní uživatelská znalost na PC
- ochotu pracovat na dvousměnný provoz (5:00-13:30, 13:00-21:30)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Koordinátor skladu až 33 000 Kč, bez praxe

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279