20 let na českém trhu

Operátor CNC i bez praxe, až 38.000 Kč, bonusy

Místo práce:
Kadaň
Platové ohodnocení:
25 000 - 38 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, která vyrábí inteligentně navržený nábytek pro nástroje v průmyslu a dílnách? Chcete mít možnost výdělku až 38.000 Kč a mít spoustu benefitů? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme šikovné operátory/ky CNC strojů! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce dle vybrané pozice:
- obsluha (nikoli programování) vysekávacích, ohýbacích strojů, obsluha ručních bodovacích kleští (CNC operátor)

Místo výkonu práce: Kadaň
- zajímavou mzdu až 38.000 Kč dle pozice, praxe a šikovnosti
- stravenky
- prémie navíc
- dovolená navíc (5 týdnů)
- penzijní připojištění
- odměny při pracovním výročí
- dárkové poukázky pro Váš volný čas
- odměna za doporučení nového zaměstnance
- další volna nad rámec ZP s náhradou mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Operátor CNC i bez praxe, až 38.000 Kč, bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503