20 let na českém trhu

Kompletace nábytku přímo v Praze, bez nočních směn

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, fajn práci bez nočních směn přímo v Praze a chtěli byste se podílet na kompletaci designového nábytku? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné pracovníky do skladu v Praze - Hostivaři na ranní a odpolední směny 06:00 - 14:30 a 14:30 - 23:00. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme! Práce je vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost)

Nástup je možný ihned, v případě zájmu máme i práci ve výrobě v Modleticích u Prahy na ranní směnu!

Místo výkonu práce: Praha - Hostivař (bezproblémové dopravní spojení), popř. dle výběru i Modletice u Prahy
- mzdu po zkušební době 26 000 Kč/měsíc
- příplatky dle ZP
- možnost stravování ve firemní kantýně
- snadnou dopravní dostupnost
- stabilní zajímavou práci bez praxe a bez nočních směn
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- ochotu pracovat na ranní a odpolední směnu, 06:00 - 14:30 a 14:30 - 23:00
Mám zájem o Kompletace nábytku přímo v Praze, bez nočních směn

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279