20 let na českém trhu

Kontrolor/ka kvality - smlouva na dobu neurčitou

Místo práce:
Soběslav
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete mít stabilní a perspektivní práci s mnoha benefity jako např. závodní stravování, penzijní/životní připojištění, firemní reakreační zařízení, kafeterie? Hledáme šikovné kolegy/ně na pozici Kontrolor/ka kvality. Nástup možný přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání).

Náplň práce:
- kontrola kvality vstupního materiálu a jeho uvolňování k dalšímu zpracování
- provádění průběžných a výstupních kontrol dle stanovených standardů
- zpracování souvisejících dokumentů
- kontrola vzorků pro zahraniční klienty
- práce s interním systémem
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- motivační mzdové ohodnocení (fixní mzda, variabilní složka, odměny)
- práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
- dotované stravování a další benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ukončené SOU/SŠ
- ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu
- uživatelskou znalost práce na PC
Mám zájem o Kontrolor/ka kvality - smlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531