20 let na českém trhu

Práce ve výrobě - 2směnný provoz a nástup IHNED

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderní, mezinárodní výrobní společnosti s pravidelným příspěvkem na stravování? Nevadí vám pracovat ve 2směnném provozu a zároveň hledáte práci s volnými víkendy? Přidejte se do přátelského kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše vás ochotně naučíme! Do našeho týmu vás přijmeme ihned.

Náplň práce:

- manipulace s výrobky na výrobní lince, vybalování a zabalování výrobků
- skládání výrobků na paletový vozík
- vizuální kontrola výrobků
- lepení štítků dle pracovních instrukcí

Místo výkonu práce: Pardubice - Černé za Bory.
- docházku na 8hodinové směny
- jistou měsíční prémie až 3000 Kč
- příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
- zajištění dovozu obědů na pracoviště
- 25 dní dovolené
- vhodné pro absolventy a osoby bez praxe

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- trestní bezúhonnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Práce ve výrobě - 2směnný provoz a nástup IHNED

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011