20 let na českém trhu

Nákupčí s AJ

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní logistickou společnost specializující se na skladování a logistiku zboží hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí.

Hlavní náplň:
- řízení zásob distribučního centra v CZ a v SK
- vytváření nákupních objednávek zboží určených dodavatelů
- správa master dat a cen
- úzká spolupráce a komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli a přepravci
- operativní řešení situací
- tvorba reportů
- motivující finanční ohodnocení
- zajímavou pracovní náplň s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti
- zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (13.plat, týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, kurzy, atd.)
- perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- středoškolské vzdělání
- praxi v nákupu min. 2 roky
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmen - komunikace na denní bázi)
- dobrou znalost MS Office (Excel, Word)
- dobré komunikační schopnosti
- vysokou odolnost vůči stresu

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531