20 let na českém trhu

Elektro údržbář–perspektivní práce, zajímavé benefity

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a perspektivní zaměstnání? Máte vzdělání v technickém oboru mechanik, elektro nebo kovoobrábění? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovnou posilu do týmu firmy, která působí v oblasti automobilového průmyslu.

Náplň práce:
- budete zajišťovat údržbu a opravy CNC strojů (i mechanické závady)
- vyhledání závady, zjištění příčiny, odstranění závady
- spolupráce s ostatními odděleními
- perspektivní a stabilní práci
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost neustálého profesního rozvoje
- příspěvek na důchodové připojištění a další benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání v technickém oboru mechanik, elektro, kovoobrábění nebo řízení strojů
- platná vyhláška 50
- manuální zručnost, ochota učit se novému, VZV
- pečlivost, odpovědný přístup k práci, týmová práce
- ochota pracovat na nepřetržitý provoz
Mám zájem o Elektro údržbář–perspektivní práce, zajímavé benefity

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531