20 let na českém trhu

MANAŽER V LOGISTICKÉ FIRMĚ - ŠANCE I PRO JUNIORA

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
40 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme člověka se zkušeností s vedením menšího týmu ideálně v logistické, skladové, dopravní, obchodní atd. firmě.
Šanci má i člověk, který má minimální zkušenost s vedením lidí, ale má ambici stát se vedoucím. Důležité jsou velmi dobré organizační dovednosti, komunikativnost a systematické řešení nastavených cílů.

NÁPLŇ PRÁCE
- dohled nad bezproblémovým chodem pobočky
- řešení vzniklých problémů po provozní a ekonomické stránce
- zajištění efektivního a plynulého provozu distribuce
- odpovědnost za výběr a smlouvy s dopravními dodavateli
- dodržování BOZP, PO a dalších bezpečnostních předpisů
- vedení týmu 5 zaměstnanců, motivuje, kontroluje a hodnotí pracovníky
- nastavuje systém čerpání dovolených, schvaluje podklady ke mzdám, nábor
- pravidelná komunikace, informovanost, řešení problémů s pobočkami a zahraniční centrálou (reklamační odd., zákaznický servis...)

- nástupní plat 40-60 dle zkušeností + růst
- služební vůz i na soukromé účely
- hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
- samostatnou, kreativní a zodpovědnou práci
- mobilní telefon a notebook i soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- dobrý kolektiv
- vzdělávací kurzy, jazykové vzdělávání
- firemní akce
- možnost pracovního postupu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxi na obdobné pozici, obecný přehled o situaci na dopravním trhu
- přechozí zkušenost s vedením týmu
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti
- MS Excel
- cílevědomost, týmový hráč
- ŘP B
- AJ nebo NJ na úrovni B2
Mám zájem o MANAŽER V LOGISTICKÉ FIRMĚ - ŠANCE I PRO JUNIORA

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313