20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě, skladu,až 35000 Kč, i bez praxe

Místo práce:
Poděbrady
Platové ohodnocení:
28 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 35.000 Kč dle pozice? Láká Vás fajn práce na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný dle pozice i přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). V případě zájmu o sklad a praxe na VZV máme i pozici skladníka na 1 směnu v Kutné Hoře!

Náplň práce (výroba):
- montáž kol nebo nárazníků, obsluha stroje

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny), v případě zájmu i Kutná Hora nebo Poděbrady
- zajímavou mzdu až 35.000 Kč
- možnost svozů z Kolína
- možnost práce na 1 směnu (v případě praxe s VZV)
- stravenkový paušál do mzdy
- 5 týdnů dovolené
- možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
- dopravní spojení z Kolína na všechny směny
- férový a lidský přístup, super tým
- různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení
- vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost a manuální zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)
- popř. možnost pracovat na 12 h směny (pouze lokalita Poděbrady)
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě, skladu,až 35000 Kč, i bez praxe

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503