20 let na českém trhu

Obchodní konzultant – vlasová kosmetika

Místo práce:
Liberec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro úspěšnou rychle rostoucí společnost zastupující prémiové zahraniční kosmetické značky pro vlasové salony hledáme zkušeného Obchodního konzultanta pro severní a východní Čechy.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty
- vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých obchodních vztahů
- prezentace a podpora distribuovaných značek
- obchodní a marketingová podpora kadeřnických salonů a retailových sítí
- spolupráce při organizování odborných seminářů a školení
- pravidelný reporting a zpětná vazba z trhu
- motivující finanční ohodnocení - základní odměna plus bonusový systém
- práci v beauty prostředí pro prémiové značky
- služební vozidlo
- účast na mezinárodních školeních/eventech
- 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu
- nadšení pro kosmetiku
- samostatnost, výborné komunikační a prodejní dovednosti
- tah na branku, pozitivní přístup
- reprezentativní vystupování
- znalost anglického jazyka výhodou
- ŘP. sk B – aktivní řidič
Kontaktní formulář
Mám zájem o Obchodní konzultant – vlasová kosmetika

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531