20 let na českém trhu

Technik, mechanik, až 45.000 Kč, fajn bonusy

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chtěl/a byste získat zajímavou práci v perspektivním potravinářském oboru s výdělkem až 45.000 Kč/měsíc a spoustou dalších benefitů, dovolenou navíc, denně čerstvým voňavým pečivem..? Přidejte se do fajn kolektivu, hledáme šikovné, technicky zaměřené pracovníky na různé pozice (technik, mechanik, skladník..). Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce (dle pozice):
- zajišťování plynulého chodu svěřené technologie
- obsluha kotelny a vzduchotechniky
- diagnostika a operativní řešení závad

Místo výkonu práce: KLADNO
- zajímavé finanční ohodnocení až 45.000 Kč dle pozice a praxe
- 5 týdnů dovolené
- náborový příspěvek až 50.000 Kč dle pozice
- dotované závodní stravování
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- denně čerstvé pečivo
- firemní akce
- příjemné pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU, nejlépe technického směru
- ochota pracovat na 12h směny (denní a noční)
- vyhláška 50/1978 Sb. §6 (pro pozici technik)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Technik, mechanik, až 45.000 Kč, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279