20 let na českém trhu

Vedoucí výroby s NJ - zajímavá mzda a benefity

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme zkušenou vůdčí osobnost na pozici Vedoucí výroby. Hledáme někoho kdo má zkušenosti s řízením výrobního provozu, dokáže řešit problémy operativně a umí řídit a motivovat podřízené.

Náplň práce:
- řízení a koordinace celé výroby
- tvorba plánu výroby a kontrola plnění
- plánování a řízení personálu, zajišťování správného rozvrhování prac. doby
- odpovědnost za dodržování jakostních požadavků zákazníků
- příprava a účast na auditech
- perspektivní práci v moderním výrobním prostředí
- zajímavé finančné ohodnocení
- služební vůz po ukončení zkušební doby
- možnost osobního a odborného rozvoje
- dovolená 25 dní
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění a další benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství
- praxe na podobné pozici
- zkušenosti s řízením týmu, základy pracovního práva
- velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem
- dobrá znalost technických procesů ve výrobě
- týmový duch, flexibilita, iniciativa, rychlá orientace v problému, organizační schopnosti
Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí výroby s NJ - zajímavá mzda a benefity

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531