20 let na českém trhu

Picker/ka i bez praxe, smlouva na dobu neurčitou

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Láká Vás pracovat pro uznávaný velkoobchodní řetězec, chcete mít hned smlouvu na dobu neurčitou a mnoho zajímavých benefitů, jako je například týden dovolené navíc, 10% sleva na nákup či příspěvek na stravování? Pak nás neváhejte kontaktovat! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- příprava zboží na rozvoz a kompletace objednávek
- práce se scannerem
- správa skladu

Místo výkonu práce: Hradec Králové
- zajímavé mzdové ohodnocení dle šikovnosti až 26.000 Kč/m
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příplatky navíc
- až 5 nákupních karet ihned při nástupu
- zlatá nákupní karta s 10% slevou na nákupy
- kafeterie 800 Kč/m
- pracovní výročí – odměna
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- finanční odměna pro dárce krve
- stabilní práce v přátelském kolektivu
- práce pro uznávaný velkoobchodní řetězec
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat zejména na noční, 8 h směny (v případě potřeby i ranní a odpolední směny)
Mám zájem o Picker/ka i bez praxe, smlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019