20 let na českém trhu

PROJEKTANT – lze i bez praxe, super mzda a bonusy

Místo práce:
Trutnov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví tě elektrotechnika, elektronika, silnoproud či slaboproud? Rád vymýšlíš nová řešení, máš rád různorodost? Máš minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro? Pokud ANO, hledáme právě Tebe!
Do našeho týmu přijmeme posilu(y) na pozici projektant. Není potřeba žádná praxe, vše Tě rádi naučíme. Podmínkou je u nás vzdělání v oboru elektro a chuť dál se rozvíjet a učit. Nabízíme zajímavou mzdu a celou řadu benefitů.

Místo výkonu práce: Krakonošovo náměstí 127, Trutnov

A co bude náplní Tvojí práce?
- projektování elektro instalací (slaboproud, silnoproud)
- realizace vybraných projektů
- jednání s investorem
- spolupráce s realizačním týmem
- zajímavé mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- sick days
- flexibilní pracovní doba
- kvalitní zaškolení
- možnost práce na home office
- možnost kariérního růstu
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
- tvůrčí myšlení
- znalost kreslících nástrojů CAD
- týmový hráč
- VÝHODOU oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb.
Mám zájem o PROJEKTANT – lze i bez praxe, super mzda a bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159