20 let na českém trhu

Výpomoc ve skladu - flexibilní docházka, stravování

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
105 - 125 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Chcete získat zkušenost s prací ve skladu, ale nemůžete docházet 5x týdně? Hledáte dlouhodobou brigádu s příjemnými benefity a flexibilní docházkou? V tom případě hledáme právě vás, neváhejte se nám ozvat!
Pracuje se pouze ve všední dny ve dvousměnném provozu (ranní směny 6 - 14:15, odpolední směny 13:45 - 22:00). S docházkou můžete počítat 2x - 3x týdně.

Náplň práce:
- manipulace s výrobky
- kontrola štítků na výrobcích
- skenování kódů výrobků

Místo výkonu práce: Pardubice - Černá za Bory
- prémie za docházku
- příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
- nadstandardní příplatky za směny o víkendu
- možnost přestupu na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- trestní bezúhonnost

Mám zájem o Výpomoc ve skladu - flexibilní docházka, stravování

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011