20 let na českém trhu

Brigáda ve skladu přímo v Praze - 150 Kč/hod

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
150 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte brigádu na prázdniny? Pro našeho klienta sháníme šikovné brigádníky do skladu s autoskly v lokalitě Praha - Čakovice. Náplní práce je manipulace a expedice automobilových skel, pracovní doba je pondělí až pátek, od 08:00 do 16:00. Zkušenost ve skladu není nutná, vše Vás rádi naučí. Nabídka je svou fyzickou náročností vhodnější pro muže.

Nástup od 02.08.2021
- hodinovou mzdu 150 Kč
- možnost záloh
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Brigáda ve skladu přímo v Praze - 150 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
775 587 007