20 let na českém trhu

Jednoduchá brigáda v obchodě, 125 Kč/hod, volba směn

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
125 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží a práci na pokladnách pro obchodní řetězec se sídlem ve Velké Bystřici. Nabízíme možnost plánovat si směny dle Vašich časových možností. V nabídce jsou různé směny - ranní (6:00-14:00), odpolední (13:00-21:00) i noční (21:00-5:00)! Nástup je možný ihned. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
- možnost dlouhodobé spolupráce
- mzdu 125 Kč/hod
- dotované stravování (polévka 6 Kč, menu 28 Kč)
- možnost vybrat si směny dle Vašich dle čas. možností
- příjemné pracovní prostředí
- rozmanitou práci ve známém velkoobchodě
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- dobře dostupnou lokalitu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- minimální věk 18 let
- platný potravinářský průkaz
- spolehlivost, pracovitost
Mám zájem o Jednoduchá brigáda v obchodě, 125 Kč/hod, volba směn

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
775 587 006