20 let na českém trhu

Specialista plánování/logistiky

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní logistickou společnost specializující se na skladování a logistiku zboží hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Specialista plánování a logistiky pro přípravu a koordinaci sezónních kampaní zákazníka.

Náplň práce:
- příprava sezonních kampaní pro zákazníka
- efektivní plánování, nákup zboží a tvorba nákupních objednávek na základě forecastů od zákazníka
- komunikace s dodavateli a přepravci
- řízení skladových zásob zboží s ohledem na skladovou kapacitu
- pravidelný reporting zákazníkovi
- denní komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
- zajímavé finanční ohodnocení
- roční bonus
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené
- další zaměstnanecké benefity – stravenky, cafeterie 500Kč/m, firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost s nákupem/plánováním objednávek (potravin a čerstvého zboží výhodou)
- zkušenosti s logistikou
- výborná znalost AJ
- časová flexibilita
- dobrou znalost MS Office

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531