20 let na českém trhu

Skladník/ce v čisté výrobě, až 24.000 Kč, ranní směna

Místo práce:
České Budějovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, pohodovou práci na ranní směnu s volnými víkendy a fajn benefity, kde si vyděláte až 24.000 Kč? Pak nás neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn kolektivu skladníků! Nástup je v případě šikovnosti možný ihned přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pokud nemáte zkušenost s VZV, nevadí, pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe!

A co bude Vaším úkolem?:
- příjem a zaskladňování zboží ve skladu
- řízení VZV (v případě praxe)
- údržba čistoty na pracovišti

Místo výkonu práce: České Budějovice

- zajímavé finanční ohodnocení
- docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc
- práci jen na jednu směnu (po-pá, 7-15:30)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky 90Kč/den
- vánoční odměny
- pojištění na škody způsobené při výkonu povolání
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- firemní a týmové akce
- volné víkendy
- práci v čistém prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
Mám zájem o Skladník/ce v čisté výrobě, až 24.000 Kč, ranní směna

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279