20 let na českém trhu

Výroba/kontrola kvality, i ranní směny, až 35.000 Kč

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní práci s volnými víkendy a možností práce jen na ranní směnu? Jste manuálně zručný/á nebo už třeba máte zkušenost s kontrolou kvality? Pak se přidejte do fajn kolektivu operátorů výroby nebo kvalitářů, není potřeba praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pozice jsou vhodné pro muže i ženy! V případě zájmu máme i nabídku na jednoduchou montáž nábytku v Praze - Hostivaři.

Náplň práce Kvalitář/ka:
-kontrola výrobků
Náplň práce operátor výroby:
- obsluha strojů, práce s nářadím, navíjení cívek

Místo výkonu práce: Modletice u Prahy nebo dle výběru i Praha - Hostivař
- zajímavou mzdu dle šikovnosti
- mimořádnou možnost práce pouze na ranní směnu (kontrola kvality)
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- stravenkový paušál
- příspěvek na dovolenou
- sick days
- závodní stravování
- příspěvek na životní pojištění
- věrnostní příspěvek
- práci v čistém a moderním prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
Mám zájem o Výroba/kontrola kvality, i ranní směny, až 35.000 Kč

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279