20 let na českém trhu

Vedoucí kontrolorů kvality v logistice

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní logistickou společnost hledáme zkušeného kolegu/kolegyni s velmi dobrou znalostí skladových procesů a technologií a znalostí postupů zajišťování kvality. Hledáme přirozenou autoritu, se schopností vést a motivovat menší tým kontrolorů. Velmi dobrá znalost anglického jazyka je na této pozici podmínkou.

Hlavní náplň:
- řídí a zodpovídá za činnosti týmu kontrolorů
- řídí všechny činnosti v oblasti kvality pro zkušební a měřící zařízení
- spolupracuje při dodavatelských auditech
- zajišťuje údržbu a kalibraci měřících zařízení
- odpovídá za rozhodování o zadržení produktů na základě inspekčních plánů
- reportuje ukazatele kvality
- zajímavé finanční ohodnocení
- 13. plat
- příspěvek na dopravu 1000Kč/měsíc
- příjemné, moderní pracovní prostředí
- stravenky 100Kč
- 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velmi dobrá znalost skladových procesů a technologií
- výborná znalost postupů zajišťování kvality
- AJ na velmi dobré úrovni slovem I písmem
- znalost programu SAP
- schopnost pružně řešit nestandardní situace
- výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení, spolehlivost, týmový hráč
Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí kontrolorů kvality v logistice

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531