20 let na českém trhu

Kontrolor/ka kvality – jedna směna, až 35 000Kč/m

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete získat fajn práci v mezinárodní logistické společnosti jen na jednu směnu a vydělat si až 35.000 Kč se zajímavými benefity? Pokud máte zkušenosti ze skladu nebo výroby na pozici Kontrolora/ky kvality, jste to právě vy koho hledáme.

Hlavní náplň:
- zodpovědnost za kontrolu příchozího zboží
- řešení poškozeného materiálu a vratek s následnou evidencí
- testování, kontrola materiálů a zadávání dat do systému SAP
- evidence vadných materiálů
- vytváření protokolů o zkouškách
- zajímavé finanční ohodnocení
- 13. plat
- příspěvek na dopravu 1000Kč/měsíc
- stravenky 100Kč
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- pracovní doba 8:00-16:30
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- základní znalost postupů zajišťování kvality z logistiky nebo výroby
- znalost programu SAP
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- komunikativní znalost AJ (písemná nebo telefonická komunikace se zákazníkem)
- samostatnost, spolehlivost, pozitivní myšlení, flexibilita, týmový hráč

Mám zájem o Kontrolor/ka kvality – jedna směna, až 35 000Kč/m

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531