20 let na českém trhu

Fajn práce ve skladu, i jedna směna, až 33.000 Kč

Místo práce:
Kutná Hora
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete získat fajn práci v rodinném fajn týmu jen na jednu směnu v prodejně se stavebninami nebo ve skladu i bez praxe a vydělat si až 33.000 Kč se spoustou bonusů? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat! Nástup je možný ihned přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Máme nabídky pro muže i ženy, praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:
- vykládka zboží z kamionu, naložení do auta k zákazníkovi
- řízení vysokozdvižného vozíku
- komunikace se zákazníkem
- pro ženy a muže bez praxe na VZV se jedná o jednoduché práce ve skladu

Místo výkonu práce: Kutná Hora (popř. dle výběru možnost práce i v Poděbradech či Kolíně)

- zajímavou mzdu až 33.000 Kč dle pozice, praxe a šikovnosti
- 5 týdnů dovolené
- možnost práce v jednosměnném provozu v případě praxe na VZV (v rozmezí 7-17 h., délka směn dle domluvy)
- stravenky 100 Kč
- Cafeterie benefitů
- příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- příspěvek na penzijní pojištění
- sleva na firemní výrobky a zboží
- prémie za nového zaměstnance
- mobilní tarify za zvýhodněné ceny
- práci v čistém a moderním prostředí
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00) (po-pá) - jen u uchazečů bez praxe
Mám zájem o Fajn práce ve skladu, i jedna směna, až 33.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503