20 let na českém trhu

Kreativní práce bez nočních,výroba hřišť,až 35.000 Kč

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
24 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chtěli byste mít fajn, kreativní práci bez nočních směn s volnými víkendy, podílet se na výrobě herních a sportovních hřišť a vydělat si až 35.000 Kč? Přidejte se do fajn týmu v nové hale, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice (truhlář, operátor dřevovýroby, montážník..), nejedná se o pásovou výrobu! Nástup je možný ihned přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnání). Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! V případě zájmu hledáme i pomocné pracovníky do tiskárny do Pohořelic s příspěvkem na dopravu!.

Místo výkonu práce: Brno (v případě zájmu možné pracovat i v Pohořelicích)

A co bude Vaším úkolem?
- práce s nářadím a obsluha strojů
- práce s výkresovou dokumentací

Pracovník do tiskárny:
- starost o chod tiskárny, příprava materiálu
- zajímavé finanční ohodnocení až 35.000 Kč dle pozice a praxe
- 5 týdnů dovolené
- náborový příspěvek 30.000 Kč u pozice truhlář
- flexibilitu práce - když Vám pozice nebude vyhovovat, můžete přejít na jiné oddělení
- dotované závodní stravování + teplé a studené nápoje zdarma
- jazykové kurzy
- finanční odměny za doporučení zaměstnanců 10.000 Kč
- příspěvky na sport a relaxaci
- firemní akce
- příjemné pracovní prostředí
- práci v nové, moderní hale
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Mám zájem o Kreativní práce bez nočních,výroba hřišť,až 35.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503